KONTAKT OSS

 
Dr. Malthes veg 4, 2072 Dal
Kontor: 970 37 535

Kontaktpersoner i Dal IL for inneværende periode består av følgende:

DAGLIG LEDER
John Kr. Paulsen
Mail: leder@dalil.no   
Tlf. 911 93 636
Klubb roller: Trenerveileder, Dommeransvarlig, Markedsansvarlig, Ansv. søknader, Ansv. politiattest, Ansv. lagpåmelding, Anleggskontakt
Lag roller: Trener G13

 

FIKS ANSVARLIG
John G. Johnsrud
Mail: styreleder@dalil.no   
Tlf.
905 72 645
Klubb roller: Styreleder, Uttdaningsansvarlig, Rekruteringsansvarlig.
Lag roller: Hovedtrener G13 

 

MATERIALFORVALTER
Hans Trygve Løvstad
Mail: hans.trygve@gmail.com   
Tlf. 464 46 279
Klubb roller: Nestleder
Lag roller: Lagleder/trener G10

 

DUGNADSLEDER KLUBB
Lene Ness
Mail: lene@dalil.no
Tlf. 992 37 293
Lag roller: Trener 2016

 

SPORTSLIG LEDER FOTBALL
Daniel Antonsen
Mail: daniel@dalil.no 
Tlf.
405 55 510
Klubb roller: Ansvarlig sportsplan, Ansvarlig kurs
Lag roller: Trener 2016

 

SPORTSLIG LEDER BORDTENNIS
Hans Georg Selmer
Mail: hgs@blostrupmoen.no   
Tlf. 979 90 280
Klubb roller: Trener, Ansvarlig kurs

 

SPORTSLIG LEDER BMX
Stine Glibstrup
Mail: stine.glibstrup@gmail.com   
Tlf. 478 17 811
Klubb roller: Styremedlem, IT ansvarlig, Spond, Aktivitet og medlemsavgift.

 

KVALITETSKLUBBANSVARLIG
Desirée A. Arntzen
Mail: desandr@hotmail.com   
Tlf. 995 86 189
Klubb roller: Styremedlem, Fair play-ansvarlig, 
Lag roller: Ingen

 

TEAMS ANSVARLIG
Frank Limbodal Grjotheim
Mail: frank.grjotheim@gmail.com   
Tlf. 906 32 805
Klubb roller: Styremedlem, IT ansvarlig, Spond, Aktivitet og medlemsavgift. 
Lag roller: Lagleder/Trener 2012

 

SPILLERUTVIKLER FOTBALL
Kamal Abdullah
Mail: kamalabdullah99@gmail.com  
Tlf. 477 15 967
Klubb roller: Leder valgkomiteen
Lag roller: Trener G13

 

DOMMERANSVARLIG FOTBALL
Mats Lindhardt
Mail: mats@dalil.no
Tlf. 405 31 052

BANEANSVARLIG FOTBALL
Kjell Limseth
Mail: kjelllimseth@gmail.com   
Tlf. 905 15 846

 

ANSVARLIG KIOSK, Kont. Daglig leder

 

 

Tilbake